CLINIQUE SMART SPF 15 CUSTOM-REPAIR MOISTURIZER

By 22 sierpnia 2016 PIELĘGNACJA, PRODUKTY DO TWARZY
clinique smart_Fotor

Clinique Smart SPF 15 Custom-Repair Moisturizer


Jako posiadaczka skóry mieszanej na której pojawiają się już drobne zmarszczki zwracam ogromną uwagę na kremy jakie stosuję. I o ile ostatnio nie mam większych problemów ze znalezieniem odpowiedniej pielęgnacji na noc to w przypadku kremu na dzień nie jest to już takie proste. Po prostu mam co do niego naprawdę sporo wymagań. Przede wszystkim musi posiadać filtry przeciwsłoneczne, ma nawilżać, ale z umiarem i bez zapychania skóry i choć troszkę działać przeciwzmarszczkowo. No i oczywiście ma ładnie wyglądać w duecie z podkładem i pudrem, bo przecież to krem na dzień :) Pewnie stwierdzicie, że znalezienie takiego wielofunkcyjnego kremu to nie lada wyzwanie i pewnie będę musiała z czegoś zrezygnować. I tutaj Was zaskoczę, bo tym razem udało mi się taki odnaleźć.

Oczywiście krem Clinique Smart SPF 15 Custom-Repair Moisturizer nie jest pozbawiony wad, ale są one dla mnie na tyle nieistotne, że nie zawracam sobie nimi głowy. Jednak na potrzeby tego wpisu wyciągnę je na światło dzienne, tak byście miały pełny obraz tego kosmetyku :).


Najpierw jenak zacznę od informacji i obietnic producenta na temat tego kremu, które pochodzą one ze strony clinique.com.pl:

Clinique Smart SPF 15 Custom-Repair Moisturizer to wielofunkcyjny krem, który optycznie naprawia oraz przeciwdziała uszkodzeniom skóry wywołanym niekorzystnym działaniem promieni UV oraz stresorów środowiskowych. Oparty na inteligentnej technologii produkt nawilżający na dzień to pierwszy etap niezbędnej ochrony przed szkodliwymi skutkami oddziaływania promieni ultrafioletowych. Drugie wyzwanie, z którym mierzy się formuła kremu polega na działaniu naprawczym skierowanym przeciwko drobnym liniom i zmarszczkom, utracie elastyczności, ziemistości, chropowatości skóry oraz uszkodzonej barierze ochronnej. Krem jest dostępny w dwóch pojemnościach 30 ml (cena 169 zł) i 50 ml (cena 279 zł) i w trzech rodzajach w zależności od typu skóry tj. dla skóry bardzo suchej i suchej, skóry mieszanej w stronę suchej i skóry mieszanej w stronę tłustej.

Clinique Smart SPF 15 Custom-Repair Moisturizer

Clinique Smart SPF 15 Custom-Repair Moisturizer


Clinique Smart SPF 15 Custom-Repair Moisturizer – moja opinia:

Konsystencja Clinique Smart Spf 15 Custom – Repair Moisturize nie jest ani zbyt rzadka, ani zbyt gęsta, dla mnie jest ona w sam raz jak na krem na dzień. Kosmetyk szybko się wchłania, ale pozostawia skórę lekko błyszczącą co dla niektórych z Was może okazać się jego wadą. Jednak oprócz wspomnianego świecenia krem ten również porządnie nawilża. I jeśli dodatkowo nałożycie na niego makijaż to Wasza skóra nawet po zaaplikowaniu ciężkiego podkładu i pudru nie będzie nieprzyjemnie ściągnięta, a przy tym będzie wyglądać niezwykle naturalnie.

Jak widzicie w opisie kosmetyk posiada filtr UV Spf 15, który wprawdzie nie jest zbyt wysoki, ale na pewno jest wystarczający, jeśli będziecie go stosować w chłodniejszych miesiącach. Co do działania naprawczego, zniwelowania drobnych linii, czy też chropowatości skóry to chyba rzeczywiście coś w tym jest.  Na chwilę obecną zupełnie pozbyłam się suchych miejsc na twarzy, drobne zmarszczki są o wiele mniej widoczne, a kolor skóry jest wyrównany

Warto też wspomnieć, że krem Clinique Smart SPF 15 Custom-Repair Moisturizer dobieracie ze względu na rodzaj Waszej skóry, gdzie wybór jest większy niż zazwyczaj, bo w ofercie mamy, aż trzy jego rodzaje. Dodatkowo możecie go kupić w dwóch pojemnościach 30 ml i 50 ml. Minusem może być cena, na pewno nie jest to tani produkt i polecam Wam kupować go w promocjach, a na jego obronę dodam, że jest bardzo wydajny i już niewielka ilość wystarczy by pokryć nim twarz i szyję :)

Clinique Smart SPF 15 Custom-Repair Moisturizer – podsumowanie:

Jestem z tego kremu ogromnie zadowolona i jest to jeden z tych kosmetyków do których z pewnością jeszcze nie raz będę powracać :)


Clinique Smart SPF 15 Custom-Repair Moisturizer

Clinique Smart SPF 15 Custom-Repair Moisturizer

You Might Also Like