NAJLEPSZY KREM POD OCZY – CLINIQUE REPAIRWEAR LASER FOCUS

By 31 marca 2016 PIELĘGNACJA, PRODUKTY POD OCZY
Clinique RLF_Fotor

Najlepszy krem pod oczy – Clinique Repairwear Laser Focus


O tym, że okolica oczu najszybciej się starzeje wiemy wszystkie, a ja po przekroczeniu magicznej 30 niestety przekonałam się o tym na własnej skórze. Dlatego dobry krem pod oczy jest w mojej pielęgnacji najważniejszy. 

Dzisiaj pokażę Wam najlepszy krem pod oczy jaki do tej pory miałam okazję używać. Oczywiście pisząc najlepszy mam na myśli jego działanie, które na chwilę obecną spełnia moje oczekiwania w 100% i które w pełni mnie satysfakcjonuje.

Na początek obietnice producenta:

Krem pod oczy Repairwear Laser Focus Wrinkle Correcting Eye Cream zmniejsza widoczność linii i zmarszczek. Zawiera enzymy i peptydy, które naprawiają i zapobiegają uszkodzeniom skóry spowodowanym oddziaływaniem promieni UV oraz czynnikami zewnętrznymi. Krem stymuluje produkcję elastyny oraz odnowę komórkową, co skutkuje jędrniejszą skórą. Formuła kremu nawilża i naprawia barierę ochronną skóry. Już po 12 tygodniach od rozpoczęcia stosowania daje się zauważyć redukcję zmarszczek i linii o 43%. Delikatna bariera ochronna skóry pod oczami ulega wzmocnieniu o 72%. Krem ma 15 ml pojemności i kosztuje ok. 230 zł. 

Najlepszy krem pod oczy - Clinique Repairwear Laser Focus

Najlepszy krem pod oczy – Clinique Repairwear Laser Focus


Najlepszy krem pod oczy - Clinique Repairwear Laser Focus

Najlepszy krem pod oczy – Clinique Repairwear Laser Focus


Najlepszy krem pod oczy Clinique Repairwear Laser Focus – moja opinia:

Konsystencja kosmetyku jest dosyć gęsta, ale nie jest zbyt tłusta przez co krem bardzo szybko się wchłania. Jest idealny pod makijaż, a nałożony na niego korektor nie roluje się, ani nie rozwarstwia. Jest też idealny do stosowania na noc, bo po przebudzeniu skóra w dalszym ciągu jest napięta i nawilżona. Na krótką metę krem ładnie odżywia skórę pod oczami i jest świetną bazą pod makijaż. Dla mnie jednak to działanie długoterminowe zasługuje na największą uwagę. Krem ten naprawdę ujędrnia skórę i wyprostowuje zmarszczki. Oczywiście nie w 100%, ale jeszcze żaden kosmetyk nie sprawił, że struktura skóry pod moimi oczami tak bardzo się poprawiła. Taki efekt utrzymywał się u mnie przez kilka miesięcy, więc jak widzicie krem ten działa nie tylko w momencie stosowania i nie bez przyczyny jest to najlepszy krem pod oczy jaki do tej pory udało mi się znaleźć :)

Najlepszy krem pod oczy Clinique Repairwear Laser Focus – podsumowanie:

Dla mnie krem ten jest cudownym produktem, który w widoczny sposób poprawia wygląd mojej skóry pod oczami. Dlatego jeśli potrzebujecie nie tylko dobrego nawilżacza, ale również chcecie zadziałać przeciwzmarszczkowo to pędźcie do sklepu i koniecznie go sobie zakupcie. Jest to najlepszy krem pod oczy jaki do tej pory używałam i z czystym sumieniem mogę Wam go polecić :)

You Might Also Like

 • Iwetto

  Wszystko co dobre muszą wycofać ;] Nawet nie jestem w stanie zliczyć ile rewelacyjnych kosmetyków musiałam przez to pożegnać. Miejmy nadzieję, że marka wypuści coś równie dobrego, o ile nie lepszego.

  • Kosmetyki_W_Moim_ Świecie

   Zgadzam się!

 • Ada Szczepańska

  Jak na tak dobry krem, cena nie jest aż tak wysoka :) jak zwykle coś fajnego i sprawdzonego muszą wycofać :/