♥ ROZDANIE ♥

By 17 lutego 2016 MAKIJAŻ | RECENZJE, MAKIJAŻ | TEORIA, MAKIJAŻ | TUTORIAL
IMG_3870_Fotor

Rozdanie kosmetyczne 


Witajcie :)

Kilka dni temu porządkując swoją toaletkę odkryłam całkiem sporo nieużywanych przeze mnie kosmetyków. Po chwili zastanowienia stwierdziłam, że być może u którejś z Was sprawdzą się one świetnie i będziecie z nich bardzo zadowolone. Nie są one wprawdzie nowe, ale mam nadzieje, że i tak zechcecie o nie powalczyć. Przedmiotem tego rozdania są dwa kosmetyki marki Clinique, których zużycie oceniam max na 10 %, a więc jeszcze całkiem sporo ich zostało. Kupiłam je w zeszłym roku w okolicach kwietnia, termin zużycia od otwarcia to 24 m-ce, a więc jeszcze przez kolejny rok możecie śmiało z nich korzystać.

ZASADY ROZDANIA :

  1. Pod uwagę wezmę osoby, które zostawiły największą liczbę komentarzy pod wpisami z najbliższych 3-ech tygodni (od 18 lutego do 10 marca). Z grupy najaktywniejszych osób wybiorę zwycięzcę. Ale jeśli pod jednym wpisem pojawią się np. trzy komentarze jednej osoby to i tak będę je liczyć jako jeden. Często dodatkowe komentarze wynikają z zapytań, lub z dyskusji, więc wg mnie takie rozwiązanie będzie najlepsze. Ale jeżeli prowadzicie bloga to możecie zwiększyć swoja szansę na wygraną umieszczając link ze zdjęciem na stronie. Dajcie też znać pod tym wpisem, czy bierzecie udział w rozdaniu i jeśli dodacie link na swoim blogu to nie zapomnijcie o tym napisać.
  2. Nagrodą są dwa kosmetyki Clinique. Pierwszy z nich to płyn/tonik złuszczający Clarifying Lotion 1 (poj. 400 ml), drugi  to nawilżający żel Dramatically Different Moisturizing Gel (poj. 50 ml). Rozdanie potrwa od 18 lutego do 10 marca. Do 15 marca ogłoszę osobę, która otrzyma nagrodę. Nick zwycięzcy pojawi się pod tym postem i na FB. Następnie do 3 dni nagroda zostanie wysłana.

Zdjęcie do pobrania i umieszczenia na blogu:

ROZDANIE

ROZDANIE


ZAPRASZAM DO WZIĘCIA UDZIAŁU W ROZDANIU POPRZEZ AKTYWNOŚĆ, CZYLI POPRZEZ ZOSTAWIANIE KOMENTARZY POD WPISAMI


 

MIŁO MI POINFORMOWAĆ, ŻE KOSMETYKI CLINIQUE WYGRYWA:

OLGA KRYSIAK

GRATULUJĘ I BARDZO CIĘ PROSZĘ O MAILA (marhu11j@interia.pl)  Z ADRESEM DO WYSYŁKI :)

You Might Also Like

  • magda.fisz

    Bardzo lubię ten tonik :) Jest delikatny a robi swoje :)

  • Biorę udział, oczywiście :) Grafika pojawi się na moim blogu: http://www.apieceofally.pl :)

  • Kosmetyki_W_Moim_ Świecie

    Powodzenia :)